blog 67 - kontakty
Je tu další víkend, který trávím v Kampale. Pro mě je Uganda vlastně vězení. Dokud vše nevyřídím, nemůžu odletět. Respektive bych si musel zařizovat nové vízum. A to se mi vážně nechce. A tak pojedu do kavárny, kterou jsem tu posledně objevil a ve které se dobře sedí a má příjemnou atmosféru.









