blog 136 - stagnuji?
Budou to už skoro dva roky, co píši tento blog. Když jsem začínal, témata přicházela sama. Stačilo se na chvíli zastavit, projít se nebo si sednout s kávou a myšlenky se začaly skládat do textů. Takto to fungovalo přibližně rok a půl. Letos je to ale jiné. Volné myšlenky přicházejí méně často a já si občas pokládám otázku, kam to...









