blog 77 - miluji to
Je úterý odpoledne, jsem natažený v posteli, po sprše. Rekapituluji si celý ten týden, co jsem na cestě. Byl hodně hektický, chvílemi to vypadalo, že ze všeho sejde. Ale nakonec to dopadlo celkem dobře.









